Kdo jsme


GASTONS spol. s r. o.
je česká soukromá firma, která se od roku 2006 zabývá zajišťováním vnitrostátní i mezinárodní dopravy, spediční činností, veškerými procesy týkající se logistiky a skladování, velkoobchodem a řadou dalších činností.

Hlavním cílem naší společnosti je spokojenost a věrnost našich zákazníků. Ke každému, i potencionálnímu klientovi preferujeme individuální přístup na maximálně profesionální úrovni. Snažíme se navrhnout vždy to nejšetrnější a nejefektivnější řešení a současně se přizpůsobit všem Vašim požadavkům.

Naší prioritou je spolehlivost, rychlost a profesionalita.

Jsme přesvědčeni, že právě naše společnost je pro Vás ta správná volba pro ideální řešení Vašich požadavků za použití optimálních prostředků k zajištění bezproblémového chodu logistických procesů dle Vašeho zadání a to s přihlédnutím na minimalizaci vstupních nákladů. Věříme, že na těchto stránkách naleznete informace, které hledáte a my získáme důvěru ve splnění právě Vašich představ a přání v dopravě.SlužbyNapište nám


Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a jedenáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).